O nas

Nauczyciele Szkoły Jogi JOGANGA

Sylwia Kamola - certyfikowana nauczycielka jogi metodą B. K. S. IYENGARA® - Introductory II, 
nauczycielka Jogi Powięziowej- Model Integralny.

Przemek Traczyk - certyfikowany nauczyciel jogi metodą B. K. S. IYENGARA® - Introductory II , instruktor rekreacji ruchowej w specjalności HATHA JOGA, uprawnienia zawodowe TKKF.


Joga jest naszą pasją i sposobem na życie. Regularnie, kilka razy w roku bierzemy udział w  warsztatach i konwencjach prowadzonych przez zaawansowanych nauczycieli jogi B.K.S. Iyengara z Polski i ze świata: Abhijata Iyengar, Konrad Kocot, Jurek Jagucki, Robert Spica, o. Joe Pereira, Rita Keller, Lois Stainberg, Christian Pisano, Stephano Lalo, Jackie Nett, Patricia Walden, Raya Uma Data, Uday Bhosale, Birjoo Mehta ... 

W marcu 2020r. i w marcu 2024r. wzięliśmy udział w intensywnych kursach dla polskich nauczycieli jogi metodą B.K.S. Iyengara w Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute w Pune (Indie). Praktykowaliśmy pod okiem Prashanta i Abhijaty Iyengarów, oraz innych nauczycieli wykształconych bezpośrednio przez B.K.S. Iyengara. Jesteśmy w nieprzerwanym procesie uczenia się i zbierania doświadczeń, który co roku potwierdzamy certyfikatem. 


 Zapraszamy do wspólnej praktyki w naszej szkole jogi:-)